MIESIĄC DATA WYDARZENIE UCZESTNICY
Wrzesień 08.09.2022
czwartek
godz. 10:00
Spotkanie w Bibliotece nr XXXIII Oddział III
08.09.2022
czwartek
godz. 17:00
Zebranie z rodzicami dzieci ze wszystkich oddziałów Wszystkie oddziały
15.09.2022
czwartek
godz. 10:00
Spotkanie w Bibliotece nr XXXIII Oddział II
16.09.2022
piątek
Sprzątanie Świata Wszystkie oddziały
20.09.2022
wtorek
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka Wszystkie oddziały
29.09.2022
czwartek
godz. 17:00
Zebranie trójek grupowych Rodzice z trójek grupowych ze wszystkich oddziałów
30.09.2022
piątek
Europejski Dzień Sportu Szkolnego Wszystkie oddziały
Październik
07.10.2022
piątek
Światowy Dzień Uśmiechu Wszystkie oddziały
11.10.2022
wtorek
godz. 9:30
"O brudasku oberwasku" - teatrzyk w wykonaniu Teatru Złoty Dukat Wszystkie oddziały
21.10.2022
piątek
godz. 9:30
"Poznajemy instrumenty" - koncert muzyczny Wszystkie oddziały
Listopad 07.11.2022
poniedziałek
godz. 10:00
Spotkanie ze strażnikiem miejskim Oddział II
07.11.2022
poniedziałek
godz. 10:45
Spotkanie ze strażnikiem miejskim Oddział III
10.11.2022
czwartek
godz. 11:11
Szkoła do hymnu Wszystkie oddziały
10.11.2022
czwartek
godz. 11:00
Wizyta w Szkole Głównej Pożarniczej Oddział III
15.11.2022
wtorek
godz. 9:15
„Skacząca królewna” - teatrzyk w wykonaniu Teatru Prima Wszystkie oddziały
15.11.2022
wtorek
godz. 12:30
No plastic też fantastic. Dom bez plastiku - ekowarsztaty prowadzone przez Fundację Bespoke Oddział III
15.11.2022
wtorek
godz. 16:00
Spotkanie rodziców dzieci ukraińskich i białoruskich z psychologiem ukraińskim Rodzice dzieci ukraińskich i białoruskich
17.11.2022
czwartek
godz. 10:00
Wycieczka na Farmę dyń Wszystkie oddziały
21.11.2022
poniedziałek
Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień Wszystkie oddziały
22.11.2022
wtorek
godz. 12:30
Wymieniaj naprawiaj! - ekowarsztaty prowadzone przez Fundację Bespoke Oddział III
24.11.2022
czwartek
godz. 15:30
Pasowanie na przedszkolaka Oddział I
25.11.2022
piątek
godz. 10:00-12:00
Sesja fotograficzna Wszystkie oddziały
29.11.2022
wtorek
godz. 12:30
Skąd się bierze jedzenie? - ekowarsztaty prowadzone przez Fundację Bespoke Oddział III
Grudzień

Boże Narodzenie 25-26.12.2022

06.12.2022
wtorek
godz. 12:30
"Zróbmy sobie grę" - ekowarsztaty prowadzone przez Fundację Bespoke Oddział III
08.12.2022
czwartek
godz. 11:00
"Dzik nie jest taki zły" - zajęcia w Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Powsinie Oddział III
12.12.2022
poniedziałek
godz. 11:00
"Zima w lesie" - zajęcia w Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Powsinie Oddział III
13.12.2022
wtorek
godz. 9:15
Spotkanie z Mikołajem -„Futerko jeżyka” - Teatr Horyzont Wszystkie oddziały
19.12.2022
poniedziałek
godz. 15:30
Spotkanie świąteczne z rodzicami Oddział I
20.12.2022
wtorek
godz. 16:00
Spotkanie świąteczne z rodzicami Oddział II
21.12.2022
środa
godz. 16:00
Spotkanie świąteczne z rodzicami Oddział III
Styczeń 17.01.2023
wtorek
godz. 9:30
„Kolorowy karnawał” – bal karnawałowy prowadzony przez Teatr Złoty Dukat Wszystkie oddziały
01.2023 Dzień Babci i Dziadka Wszystkie oddziały
30.01.2023
poniedziałek
godz. 11:15
„Brzydal” - teatrzyk w wykonaniu Teatru Horyzont Wszystkie oddziały
Luty

Ferie zimowe
13 - 26.02.2023

02.02.2023
czwartek
Dzień Pozytywnego Myślenia Wszystkie oddziały
09.02.2023
czwartek
Dzień Pizzy Wszystkie oddziały
Marzec 07.03.2023
wtorek
godz. 11:15
„Magia słów”- teatrzyk w wykonaniu Teatru Horyzont Wszystkie oddziały
22.03.2023
środa
Światowy Dzień Wody Wszystkie oddziały
Kwiecień

Wielkanoc 09-10.04.2023

18.04.2023
wtorek
godz. 9:30
"Sprzątanie lasu” - teatrzyk w wykonaniu Teatru Złoty Dukat Wszystkie oddziały
21.04.2023
piątek
Dzień Ziemi Wszystkie oddziały
Maj 18.05.2023
czwartek
godz. 11:00
„Dzikie Papugi” - teatrzyk w wykonaniu Teatru Koliberek Wszystkie oddziały
19.05.2023
piątek
Dzień Dobrych Uczynków Wszystkie oddziały
05.2023 Dzień Rodziny Wszystkie oddziały
Czerwiec
09.06.2023
piątek
Dzień Przyjaciela Wszystkie oddziały
06.2023 Koncert Przedszkolaków Oddział I i II
06.2023 Zakończenie przedszkola Oddział III