Maj

Data Śniadanie Obiad Podwieczorek
02.05

poniedziałek

- - -
03.05

wtorek

- - -
04.05

środa

  • Płatki ryżowe na mleku.
  • Pieczywo mieszane z masłem, szynka tradycyjna, pomidor, oliwki herbata z cytryną.
  • Schab pieczony w sosie własnym, kasza pęczak, surówka z ogórkiem kiszonym, kompot owocowy.
  • Gruszka.
  • Zupa pomidorowa z makaronem.
  • Budyń waniliowy z musem truskawkowym, chrupki kukurydziane.
  • Marchewka i jabłko do chrupania.
Alergeny: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13
05.05

czwartek

  • Płatki kukurydziane na mleku.
  • Pieczywo mieszane z masłem, pomidorowa pasta z makreli, papryka, herbata owocowa.
  • Kotlet mielony, ziemniaki, marchewka gotowana, kompot owocowy.
  • Jabłko.
  • Zupa krupnik.
  • Kajzerka z masłem, kiełbasa krakowska z indyka, rzodkiewka, melisa.
  • Marchewka i kalarepa do chrupania.
Alergeny: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13
06.05

piątek

  • Kasza manna na mleku.
  • Pieczywo mieszane z masłem, jajko na twardo, pomidor, herbata z cytryną.
  • Makaron z serem białym i polewą truskawkową, kompot owocowy.
  • Mandarynka.
  • Zupa kapuśniak.
  • Bułka wrocławska z masłem, schab pieczony w ziołach własnej produkcji, ogórek kiszony, herbata.
  • Marchewka i jabłko do chrupania.
Alergeny: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13
Data Śniadanie Obiad Podwieczorek
09.05

poniedziałek

  • Zacierki na mleku.
  • Pieczywo mieszane z masłem, szynka biała, pomidor, herbata.
  • Spaghetti bolognese na pomidorach pelati z żółty serem, kompot owocowy.
  • Banan.
  • Zupa ogórkowa.
  • Grahamka z masłem, sałatka jarzynowa własnej produkcji, herbata owocowa.
  • Kalarepa i jabłko do chrupania.
Alergeny: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13
10.05

wtorek

  • Płatki kukurydziane na mleku.
  • Pieczywo mieszane z masłem, pasta jajeczna ze szczypiorkiem, papryka, herbata z cytryną.
  • Polędwiczki drobiowe, ziemniaki, bukiet warzyw z pary, kompot owocowy.
  • Jabłko.
  • Zupa rosół z makaronem.
  • Grahamka z masłem, szynka ze wsi, ogórek kiszony, herbata owocowa.
  • Marchewka i kalarepa do chrupania.
Alergeny: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13
11.05

środa

  • Płatki owsiane na mleku.
  • Pieczywo mieszane z masłem, szynka pieczona w ziołach własnej produkcji, ogórek zielony, herbata z cytryną.
  • Potrawka drobiowa, ryż, surówka colesław, kompot owocowy.
  • Winogrono.
  • Zupa brokułowa.
  • Kasza manna z musem truskawkowym, chrupki kukurydziane.
  • Marchewka i jabłko do chrupania.
Alergeny: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13
12.05

czwartek

  • Płatki ryżowe na mleku.
  • Pieczywo mieszane z masłem, pasta twarogowa z papryką, rzodkiewka, herbata owocowa.
  • Kotlet schabowy, ziemniaki, kapusta gotowana, kompot owocowy.
  • Mandarynka.
  • Zupa pomidorowa z ryżem.
  • Placuszki z marchewką, mięta z cytryną.
  • Kalarepa i jabłko do chrupania.
Alergeny: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13
13.05

piątek

  • Płatki kukurydziane na mleku.
  • Pieczywo mieszane z masłem, kiełbasa żywiecka, rzodkiew biała, oliwki, herbata.
  • Ryba z pieca, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot owocowy.
  • Gruszka.
  • Zupa barszcz ukraiński.
  • Szarlotka własnej produkcji, kawa inka.
  • Marchewka i jabłko do chrupania.
Alergeny: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13
Data Śniadanie Obiad Podwieczorek
16.05

poniedziałek

  • Kasza manna na mleku.
  • Pieczywo mieszane z masłem, pasztet drobiowy, ogórek zielony, herbata.
  • Gulasz węgierski z warzywami, kasza jęczmienna, surówka z ogórkiem kiszonym, kompot owocowy.
  • Winogrono.
  • Zupa kalafiorowa.
  • Grahamka z masłem, szynka z pieca, rzodkiew biała, herbata owocowa.
  • Marchew i kalarepa do chrupania.
Alergeny: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13
17.05

wtorek

  • Płatki ryżowe na mleku.
  • Pieczywo mieszane z masłem, pasta z makreli z jajkiem, rzodkiewka, herbata owocowa.
  • Antrykot drobiowy, ziemniaki, fasolka gotowana, kompot owocowy.
  • Gruszka.
  • Zupa pomidorowa z makaronem.
  • Ryż zapiekany z jabłkami, cynamonem i polewą jogurtową, mięta.
  • Marchewka i kalarepa do chrupania.
Alergeny: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13
18.05

środa

  • Płatki owsiane na mleku.
  • Płatki kukurydziane na mleku.
  • Pieczywo mieszane z masłem, szynkowa staropolska, oliwki, ogórek zielony, herbata z cytryną.
  • Gołąbki bez zawijania w sosie pomidorowym, ziemniaki, surówka wielowarzywna, kompot owocowy.
  • Banan.
  • Zupa szczawiowa.
  • Kajzerka z masłem, ser żółty, pomidor, herbata.
  • Jabłko i marchew do chrupania.
Alergeny: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13
19.05

czwartek

  • Zacierki na mleku.
  • Pieczywo mieszane z masłem, szynka pieczona w ziołach własnej produkcji, ogórek kiszony, herbata.
  • Udziki z kurczaka, ryż, brokuły gotowane, kompot owocowy.
  • Melon.
  • Zupa pieczarkowa.
  • Budyń waniliowy z musem truskawkowym, chrupki kukurydziane.
  • Jabłko i marchewka do chrupania.
Alergeny: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13
20.05

piątek

  • Płatki kukurydziane na mleku.
  • Kluski lane na mleku.
  • Pieczywo mieszane z masłem, szynka z indyka, rzodkiewka, herbata owocowa.
  • Racuchy z jabłkiem, kompot owocowy.
  • Jabłko.
  • Zupa kapuśniak ze słodkiej kapusty.
  • Chałka z masłem, serek naturalny brzoskwiniowy własnej produkcji, kawa inka.
  • Marchew i kalarepa i kalarepa do chrupania.
Alergeny: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13
Data Śniadanie Obiad Podwieczorek
23.05

poniedziałek

  • Płatki kukurydziane na mleku.
  • Pieczywo mieszane z masłem, jajecznica ze szczypiorkiem, pomidor, herbata.
  • Spaghetti bolognese na pomidorach pelati z serkiem żółtym, kompot owocowy.
  • Banan.
  • Zupa brokułowa.
  • Kajzerka z masłem, szynka krucha, papryka, melisa.
  • Jabłko i marchewka do chrupania.
Alergeny: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13
24.05

wtorek

  • Płatki owsiane na mleku.
  • Pieczywo mieszane z masłem, humus własnej produkcji, rzodkiewka, herbata owocowa.
  • Rumsztyk wołowo-wieprzowy, ziemniaki, surówka z buraczków, kompot owocowy.
  • Jabłko.
  • Zupa rosół z makaronem.
  • Grahamka z masłem, szynka z pieca, papryka, kakao.
  • Marchewka i kalarepa do chrupania.
Alergeny: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13
25.05

środa

  • Płatki ryżowe na mleku.
  • Pieczywo mieszane z masłem, filet z piersi pieczony w ziołach własnej produkcji, papryka, oliwki, herbata z cytryną.
  • Strogonow wołowo-wieprzowy, kopytka, mix sałat, kompot owocowy.
  • Gruszka.
  • Zupa ogórkowa.
  • Bułka wrocławska z masłem i miodem, kawa inka.
  • Marchewka i jabłko do chrupania.
Alergeny: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13
26.05

czwartek

  • Płatki kukurydziane na mleku.
  • Pieczywo mieszane z masłem, polędwica sopocka, ogórek zielony, herbata.
  • Klopsy w sosie koperkowym, kasza pęczak, surówka z czerwonej kapusty, kompot owocowy.
  • Jabłko.
  • Zupa buraczkowa.
  • Bułka maślana z masłem, koktajl truskawkowy własnej produkcji.
  • Marchewka i kalarepa do chrupania.
Alergeny: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13
27.05

piątek

  • Kasza manna na mleku.
  • Pieczywo mieszane z masłem, krakowska podsuszana, rzodkiewka, kakao.
  • Paluszki rybne, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot owocowy.
  • Mandarynka.
  • Zupa zacierkowa.
  • Kajzerka z masłem, sałatka z makaronem orzo, kukurydzą, papryka i ogórkiem, mięta.
  • Kalarepa i jabłko do chrupania.
Alergeny: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13

UWAGA: Jadłospis może ulec zmianie.

Wykaz wszystkich alergenów stosowanych w placówce i mogących występować w posiłkach: zboża zawierające gluten, soja, mleko, skorupiaki, jaja, orzeszki ziemne/ arachidowe, orzechy (migdał, orzech laskowy, orzech włoski, nerkowiec, pistacja), seler, gorczyca, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny (E220).

Cyfry podane w jadłospisie oznaczają wymienione niżej alergeny. 

Substancje lub produkty, powodujące alergie lub reakcje nietolerancji (wg załącznika II do rozporządzenia parlamentu europejskiego i rady (UE nr 1169/20155 z dnia 25 października 2011 r.) 

  1. Zboża zawierające gluten.
  2. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).
  3. Jaja i produkty pochodne.
  4. Ryby i produkty pochodne.
  5. Soja i produkty pochodne.
  6. Seler i produkty pochodne.
  7. Gorczyca i produkty pochodne.
  8. Nasiona sezamu i produkty pochodne.
  9. Skorupiaki i ich pochodne.
  10. Orzechy (laskowe, włoskie, nerkowca, makadamia, pistacje, migdały).
  11. Dwutlenek siarki, siarczyny.
  12. Łubin i produkty pochodne.
  13. Orzeszki ziemne i produkty pochodne.
  14. Mięczaki.