W poniedziałek 11 maja Odważne Orły odwiedził pan Krzysztof – strażnik miejski.
Przedszkolaki utrwaliły sobie prawidłowe zachowania w momencie zgubienia się. Wiedzą, że w takiej sytuacji należy pozostać w miejscu lub udać się po pomoc do ekspedientki, ochroniarza, funkcjonariusza. Chętne dzieci spróbowały zwrócić się o pomoc do strażnika miejskiego. Pan Krzysztof powiedział, jak ważna jest umiejętność znajomości adresu zamieszkania. Na telefonie komórkowym wszyscy ćwiczyli wybieranie numeru alarmowego 112.









