MIESIĄC DATA WYDARZENIE UCZESTNICY
Wrzesień 07.09.2021
wtorek
godz. 17:00
Zebranie z rodzicami Oddział I
08.09.2021
środa
"Dzień dobrych wiadomości" (miłe karteczki (rysunki/ słówka) – „Poczta Dobrych Wiadomości”) Wszystkie oddziały
08.09.2021
środa
godz. 17:00
Zebranie z rodzicami Oddział II
09.09.2021
czwartek
godz. 9:30
"Zasady dobrej zabawy" – spotkanie ze strażnikiem miejskim Oddział III
09.09.2021
czwartek
godz. 10:00
"Strażnik miejski przyjacielem dzieci" – spotkanie ze strażnikiem miejskim Oddział II
09.09.2021
czwartek
godz. 17:00
Zebranie z rodzicami Oddział III
15.09.2021
środa
Dzień Kropki Wszystkie oddziały
17.09.2021
piątek
Sprzątanie Świata: „Myślę, więc nie śmiecę” Wszystkie oddziały
20.09.2021
poniedziałek
"Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka" (zabawy integracyjne, m.in. z chustą animacyjną) Wszystkie oddziały
27.09.2021
poniedziałek
godz. 17:00
Zebranie Rady Rodziców Trójki grupowe ze wszystkich oddziałów
28.09.2021
wtorek
godz. 9:30
"Kochane przedszkole: Dwojnica – podwójny flet" – koncert muzyczny Wszystkie oddziały
Październik 07.10.2021
czwartek
"Światowy Dzień Uśmiechu" (śmieszny strój/ wykonanie orderu uśmiechu) Wszystkie oddziały
07.10.2021
czwartek
godz. 10:00

Jesienne Biegi Przełajowe

Oddział III
12.10.2021
wtorek
godz. 8:00-14:00
„Nie tylko wiewiórki robią zapasy” – wycieczka do Żabiej Woli „Natura wzywa” Wszystkie oddziały
19.10.2021
wtorek
godz. 9:30
Pogadanki Pielęgniarki: "W zdrowym ciele zdrowy duch" – spotkanie z pielęgniarką Wszystkie oddziały
22.10.2021
piątek
od godz. 10:00
Warszawskie Dni Sportu - zajęcia sportowe organizowane przez K.S. Delta i współfinansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnicę Mokotów Oddział II i III
26.10.2021
wtorek
godz. 9:30
"Owocowo-warzywnie: Cajon – bęben skrzyniowy" – koncert muzyczny Wszystkie oddziały
29.10.2021
piątek
"Pasowanie na przedszkolaka" – uroczystość Oddział I
Listopad 04.11.2021
czwartek
godz. 9:30
"Nasz polski chleb" – teatrzyk Wszystkie oddziały
05.11.2021
piątek
"Bal Superbohaterów/ Postaci z Bajek" (strój Superbohaterów) Wszystkie oddziały
08.11.2021
poniedziałek
godz. 10:40
Wizyta w Szkole Podstawowej nr 202 Oddział III
10.11.2021
środa
godz. 11:11
Szkoła do hymnu Wszystkie oddziały
16.11.2021
wtorek
godz. 9:30
Pogadanki Pielęgniarki: "Czyste ręce to zdrowy przedszkolak i uczeń" – spotkanie z pielęgniarką Wszystkie oddziały
19.11.2021
piątek
"Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień" (słodki poranek – poczęstunek, np. ciasteczka w kształcie serduszek, upieczone dzień wcześniej) Wszystkie oddziały
24.11.2021
środa
godz. 13:40
"Finansowy elementarz" - udział w warsztatach Oddział II i III
25.11.2021
czwartek
Dzień Pluszowego Misia; rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "Mój ulubiony miś" Wszystkie oddziały
30.11.2021
wtorek
godz. 9:30
"Ciszę niesie wiatr po lesie: Grające patyczki" – koncert muzyczny Wszystkie oddziały
Grudzień

Boże Narodzenie 25-26.12.2021

02.12.2021
czwartek
8:00-14:00
Przedświąteczna wycieczka do Żabiej Woli „Natura wzywa” Wszystkie oddziały
14.12.2021
wtorek
godz. 9:30
"Mikołajowe kłopoty z zimą" – teatrzyk Wszystkie oddziały
15.12.2021
środa
Świąteczne występy przedszkolaków Wszystkie oddziały
28.12.2021
wtorek
godz. 9:30
"Nasza choinka: Cytra" – koncert muzyczny Wszystkie oddziały
Styczeń

Ferie zimowe
31.01.2022 - 13.02.2022

19.01.2022
środa
Występy z okazji Dnia Babci i Dziadka Wszystkie oddziały
21.01.2022
piątek
"Dzień Przytulania" (Korowód serc) Wszystkie oddziały
25.01.2022
wtorek
godz. 9:15-10:30
"Karnawałowy balonik: Gumkowy flet" – koncert muzyczny oraz zabawa karnawałowa Wszystkie oddziały
Luty

Ferie zimowe
31.01.2022 - 13.02.2022

02.02.2022
środa
"Dzień Pozytywnego Myślenia" (każda grupa ubrana w kolorach tęczy: I – niebieski, fioletowy, II – zielony, żółty, III – pomarańczowy, czerwony; zabawy integracyjne, np. przejście po ławce do Krainy Optymizmu) Wszystkie oddziały
09.02.2022
środa
godz. 9:30
Spotkanie ze Strażą Miejską Oddział II i III
14.02.2022
poniedziałek
Dzień kota Wszystkie oddziały
22.02.2022
wtorek
godz. 9:30
"Biała zima gór się trzyma: Grająca ciupaga" – koncert muzyczny Wszystkie oddziały
22.02.2022
wtorek
godz. 10:30
Pogadanki Pielęgniarki: "Bo zdrowie jest najważniejsze" – spotkanie z pielęgniarką Wszystkie oddziały
25.02.2022
piątek
godz. 10:00
Edukacja Klimatyczna - warsztaty z zakresu edukacji klimatycznej i ochrony środowiska, prowadzone przez uczniów Technikum Ogrodniczego Oddział III
Marzec 11.03.2022
piątek
godz. 10:00
Edukacja Klimatyczna - warsztaty z zakresu edukacji klimatycznej i ochrony środowiska, prowadzone przez uczniów Technikum Ogrodniczego Oddział III
22.03.2022
wtorek
godz. 9:30
"Kwitnąca wiśnia" – teatrzyk Wszystkie oddziały
29.03.2022
wtorek
godz. 9:30
"Marcowy radosny powrót wiosny: Banjo" – koncert muzyczny Wszystkie oddziały
31.03.2022
czwartek
godz. 10:00
Edukacja Klimatyczna - warsztaty z zakresu edukacji klimatycznej i ochrony środowiska, prowadzone przez uczniów Technikum Ogrodniczego Oddział II
Kwiecień

Wielkanoc 17-18.04.2022

12.04.2022
wtorek
godz. 9:30
"Wiosenny Pajacyk" – teatrzyk Wszystkie oddziały
26.04.2022
wtorek
godz. 9:30
"Muzyczka w doniczkach: Grające donice" – koncert muzyczny Wszystkie oddziały
Maj 01-31.05.2022 Rowerowy Maj Wszystkie oddziały
11.05.2022
środa
godz. 12:30
Ekoprzedszkolaki: "Wielki Smok... to znaczy SMOG!" - ekowarsztaty prowadzone przez Fundację Bespoke Oddział III
12.05.2022
czwartek
godz. 9:30
Pogadanki Pielęgniarki: "Skąd się biorą pielęgniarki? 12 maj – Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki" – spotkanie z pielęgniarką Wszystkie oddziały
18.05.2022
środa
godz. 12:30
Ekoprzedszkolaki: „Woda w kranie. Jak to działa?” - ekowarsztaty prowadzone przez Fundację Bespoke Oddział III
19.05.2022
czwartek
"Dzień Dobrych Uczynków" (zbiórka zabawek/ książek, np. dla Domu Dziecka) Wszystkie oddziały
20.05.2022
piątek
godz. 8:00 - 14:00
„Zostań małym rolnikiem” – wycieczka do Żabiej Woli „Natura wzywa” - ODWOŁANA Wszystkie oddziały
25.05.2022
środa
godz. 12:30
Ekoprzedszkolaki: „Kto sprząta miasto?” - ekowarsztaty prowadzone przez Fundację Bespoke Oddział III
26.05.2022
czwartek
12:00 - 14:00
"Wiosenny czas – chodźmy w las" – zajęcia edukacyjne w CEPL w Powsinie Oddział III
31.05.2022
wtorek
godz. 9:30
"Skrzydlaci artyści wśród liści: Flet nosowy" – koncert muzyczny Wszystkie oddziały
Czerwiec
01.06.2022
środa
godz. 10:30 -  12:30
"Dzień Dziecka z Wodzirejem" - zabawa z okazji Dnia Dziecka Wszystkie oddziały
01.06.2022
środa
godz. 12:30
Ekoprzedszkolaki: „Szlakiem plastikowej butelki” - ekowarsztaty prowadzone przez Fundację Bespoke Oddział III
07.06.2022
wtorek
godz. 9:30
"Finansowy elementarz" - warsztaty edukacyjne z przedsiębiorczości, organizowane przez Fundację Banku Millennium Oddział II
07.06.2022
wtorek
godz. 10:10
"Finansowy elementarz" - warsztaty edukacyjne z przedsiębiorczości, organizowane przez Fundację Banku Millennium Oddział III
08.06.2022
środa
godz. 10:00 - 12:00
Wyjście do sali zabaw Fun Park Digiloo, ul. Merliniego Wszystkie oddziały
09.06.2022
czwartek
"Dzień Przyjaciela" (zabawy integracyjne/ rysunki dla przyjaciela) Wszystkie oddziały
21.06.2022
wtorek
godz. 9:30
Pogadanki Pielęgniarki: "Test przedwakacyjny" – spotkanie z pielęgniarką, podsumowujące zdobyta wiedzę Wszystkie oddziały
23.06.2022
czwartek
godz. 16:00
Zakończenie przedszkola - uroczystość z udziałem rodziców Oddział III
28.06.2022
wtorek
godz. 9:30
"Zabierz tatę na wakacje: Grająca kierownica rowerowa" – koncert muzyczny Wszystkie oddziały