Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszego przedszkola
do udziału w Rodzinnym Konkursie Wokalnym "Kraina Wartości".

Logo "Kraina Wartości" Przedszkole nr 148 w Warszawie

Regulamin Rodzinnego Konkursu Wokalnego “Kraina Wartości”

Cele konkursu:

• wychowanie do wartości,
  • zwrócenie uwagi na wartości, skłonienie do refleksji nad nimi,
  • pogłębianie zrozumienia wartości,
  • rozwijanie umiejętności wokalnych,
  • zachęcanie dzieci do prezentowania swoich talentów,
  • zachęcanie rodziców do współpracy
  1. Konkurs skierowany jest do dzieci i rodziców Przedszkola nr 148 „Kraina Wartości” w Warszawie.
  2. Zadaniem uczestników jest zaśpiewanie piosenki o wartościach, emocjach (np. szczęściu, przyjaźni, pomocy).
  3. Piosenki mogą być dowolnie wybrane przez uczestnika.
  4. Udział w konkursie mogą wziąć dzieci występujące: solo, w duecie lub w zespole; wspólnie z rodzicami/opiekunami albo rodzeństwem (maximum 5 osób).
  5. Uczestnicy śpiewają jedną piosenkę „a capella” bez podkładu muzycznego, z podkładem audio lub z akompaniamentem instrumentu, np. pianino, gitara.
  6. Każdy utwór powinien zostać nagrany na video i przesłany do przedszkola w formacie mp4 na adres: PKuzmicz@eduwarszawa.pl lub SBrzostek@eduwarszawa.pl.
  7. Przesłane nagrania powinny być w dobrej jakości (zarówno video jak i audio).
  8. Nagrania należy przesłać do 12.06.2023 r.
  9. Wszystkie nagrania zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola.
  10. Uroczyste rozstrzygnięcie odbędzie się 19.06.2023 r.

Положення Cімейний Bокальний Kонкурс «Країна цінностей»

Цілі конкурсу:

• виховання цінностей,
  • привернення уваги до цінностей, заохочення до роздумів над ними,
  • поглиблення розуміння цінностей,
  • розвиток вокальних навичок,
  • заохочення дітей до презентації своїх талантів,
  • заохочення батьків до співпраці.
  1. Конкурс спрямований до дітей та батьків дитячого садка № 148 «Країна цінностей» у Варшаві.
  2. Завдання учасників - заспівати пісню про цінності та емоції (наприклад, щастя, дружба, допомога).
  3. Пісні на вибір учасника.
  4. У конкурсі можуть брати участь діти, які виконують: соло, дуетом або гуртом; разом з батьками/опікунами або братами і сестрами (максимум 5 осіб).
  5. Учасники виконують одну пісню «а капела» без музичного фону, з аудіофоном або в супроводі інструментів, наприклад, фортепіано, гітари.
  6. Кожну пісню потрібно записати на відео та надіслати в дитячий садок у форматі mp4 на адресу: PKuzmicz@eduwarszawa.pl або SBrzostek@eduwarszawa.pl
  7. Переслані записи мають бути гарної якості (як відео так і аудіо).
  8. Записи необхідно надіслати до 12 червня 2023 року.
  9. Усі записи будуть опубліковані на сайті дитячого садка.
  10. Урочисте оголошення результатів конкурсу відбудеться 19.06.2023 р.