Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców z naszego przedszkola do udziału w konkursie recytatorskim.

Cele konkursu:

• wychowanie do wartości,
  • zwrócenie uwagi na wartości, skłonienie do refleksji nad nimi,
  • pogłębianie zrozumienia wartości,
  • rozwijanie umiejętności recytatorskich,
  • zachęcanie dzieci do prezentowania swoich umiejętności,
  • zachęcanie rodziców do współpracy
  1. Konkurs skierowany jest do dzieci i rodziców Przedszkola nr 148 w Warszawie.
  2. Zadaniem uczestników jest recytacja wiersza o wartościach, emocjach.
  3. Wiersze mogą być wybrane przez uczestnika, bądź z listy wierszy zaproponowanych przez przedszkole. Można je będzie otrzymać mailowo od nauczycielek: Pani Sylwii oraz Pani Małgosi, po zgłoszeniu chęci udziału w konkursie.
  4. W konkursie mogą wziąć udział dzieci wspólnie z rodzicami/opiekunami, rodzeństwem (min. 2 osoby, max. 5).
  5. Uczestnicy recytują wspólnie jeden wybrany przez siebie utwór.
  6. Każdy utwór powinien zostać nagrany na video i przesłany do przedszkola w formacie mp4 na adres: MBien@eduwarszawa.pl lub SBrzostek@eduwarszawa.pl
  7. Przesłane nagrania powinny być w dobrej jakości (zarówno video, jak i audio).
  8. Nagrania należy przesłać do 5.11.2021 r.
  9. Wszystkie nagrania zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola.
  10. Uroczyste rozstrzygnięcie odbędzie się 18.11.2021 r.