Podziękowanie dla Rodziców z grupy Mróweczek:

• Serdecznie dziękujemy tacie Adasia za podarowanie zestawu pięknych książeczek dla dzieci.
  • Serdecznie dziękujemy rodzicom Natalki, Ani i Tymka za przyniesienie do przedszkola sadzonek kwiatków.
  • Serdecznie dziękujemy rodzicom Leonarda za przyniesienie materiałów plastycznych.
  • Serdecznie dziękujemy rodzicom Jerzyka Ż. za opracowanie grafik jako symboli nazw wszystkich grup przedszkolnych oraz dyplomów.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Jerzyka Ż. za zakup naklejek ściennych do sypialni.

Podziękowanie dla Rodziców z grupy Krasnali:

• Serdecznie dziękujemy mamie Gabrysi W. za zorganizowanie wycieczki do Muzeum Warszawy.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Zuzi za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wycieczki do Muzeum Warszawy.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Maritki za odwiedziny i wspólne czytanie.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Olka za odwiedziny i wspólne czytanie.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Oli i mamie Hani za przyniesienie sadzonek kwiatków.
  • DZIĘKUJEMY:
    Mamie Sabinki, Mamie Zuzi oraz Mamie Olka za przyniesienie sadzonek kwiatków do przedszkola.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Antosi za książeczki dla dzieci.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Zuzi za regularne dostarczanie dzieciom kolorowanek.
  • Serdecznie dziękujemy tacie Gabrysi H. za ponowne odwiedziny i wspólne czytanie.
  • Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy wykonali stroiki wielkanocne na kiermasz oraz za pomoc w jego organizacji.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Ani za wspólne czytanie oraz słodki poczęstunek.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Zuzi za kolorowanki dla dzieci.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Jasia, mamie Tymka i tacie Gabrysi za wspólne czytanie.
  • Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy aktywnie uczestniczą w życiu grupy oraz za pomoc w organizacji imprez grupowych.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Michałka za zorganizowanie i przywiezienie elementów dekoracji na warsztaty świąteczne oraz aktywny udział w warsztatach.
  • Serdecznie dziękujemy Dziadkowi Michała za odwiedziny i opowiedzenie o pracy górnika.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Zuzi za zabawki dla dzieci oraz aktywny udział na rzecz grupy.

Podziękowanie dla Rodziców z grupy Biedronek:

• Serdecznie dziękujemy mamie Kornelki za projekt medalu na olimpiadę sportową.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Piotra za odbitki ksero.
  • Serdecznie dziękujemy tacie Michała P. za kartki do rysowania.
  • Serdecznie dziękujemy rodzicom Hany, Roksana, Zuzi, Anieli, Stefana za sadzonki kwiatów.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Julcia za jajka styropianowe i piórka.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Helenki za przeczytanie ciekawych książek.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Stefana, mamie Nikoli, mamie Arka, mamie Hany, mamie Kuby, mamie Oliwki, mamie Anieli, mamie Niny Rz., tacie i dziadkom Bena, rodzicom Adasia, rodzicom Jasia za pomoc podczas wycieczek do Zamku Królewskiego.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Marysi za kolorowanki.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Helenki za udział w warsztatach wielkanocnych.
  • Serdecznie dziękujemy tacie Kacperka za pomoc w przewiezieniu zabawek animacyjnych na piknik jesienny.
  • Serdecznie dziękujemy rodzicom Adasia za opracowanie grafik jako symboli nazw wszystkich grup przedszkolnych oraz dyplomów.
  • Mamie Zuzi za  wykonanie tortu Biedronki.
  • Mamie Marysi za opowiedzenie o pracy leśniczego i policjanta.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Kuby oraz mamie Kornelki za udział w akcji "Cała Polska czyta dzieciom".
  • Serdecznie dziękujemy mamie Niny, Piotra, Zuzi, Stefana oraz tacie Oliwki za włączenie się do akcji zbiórki żywności dla kotów.

Podziękowanie dla Rodziców z grupy Tygrysków:

• Serdecznie dziękujemy mamie Jagny za pogadankę na temat zawodu lekarza psychiatry.
  • Bardzo dziękujemy rodzicom Kasi Z., Igi, Kasi B., Patryka za wzięcie udziału w akcji Czyścioszek i podarowanie dla najuboższych rodzin środków czystości.
  • Bardzo dziękujemy mamie Kasi Z. za zabawki do naszej sali.
  • Dziękujemy Jagnie i jej rodzicom za piękne bratki do naszego ogródka.
  • Dziękujemy tacie Julki za przybliżenie dzieciom zawodu policjanta.
  • Dziękujemy mamie Igi, mamie Ali oraz mamie Julii za przyniesienie pączków na zebranie w tłusty czwartek.
  • Dziękujemy rodzicom Kasi, Igi oraz Stasia za przyniesienie rzeczy oraz uczestnictwo w warsztatach świątecznych.