Zamierzenia dyd.-wych.Język angielski


Witamy na stronie Biedronek

Witamy na stronie naszej grupy. Jesteśmy wesołymi 5 i 6-latkami. Lubimy bawić się, śmiać i radośnie spędzać czas ze sobą oraz z naszymi Paniami. A bawią się i uczą z nami nauczycielki, Pani Hania i  Pani Monika. Pani Małgosia przychodzi do nas dwa razy w tygodniu i uczy nas języka angielskiego.

Z naszymi Paniami można kontaktować się wysyłając wiadomość mailową na poniższe adresy:

Jest z nami również Pani Ela, która dba o naszą salę i przynosi nam pyszne posiłki z kuchni.

Na tej stronie pokazujemy, jak miło i ciekawie spędzamy czas w Przedszkolu. Prezentujemy tu też  ogłoszenia i ważne informacje dla rodziców.

Zapraszamy do uważnego śledzenia wpisów.


Sprzątanie Świata

W piątek 18 września w ramach akcji "Sprzątanie Świata" Biedronki, wyposażone w rękawiczki, sprzątały teren przedszkola. Doskonale posegregowały zebrane śmieci na papier i metal. Na placu przedszkolnym wyzbierały też żołędzie.


Przedstawienie "Pinokio"

W czwartek 17 września grupa Biedronek obejrzała przedstawienie pt. "Pinokio" Teatru Forma, które zostało zakupione w formie online dla dzieci przez Radę Rodziców.


Dzień Kropki

We wtorek 15 września z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki Biedronki obejrzały film o Vashtii, dziewczynce, która uwierzyła w siebie i poznała swój talent. Dzieci opowiadały o swoich umiejętnościach, bawiły się kropkami - określały ich kolor, liczyły. Na koniec zamieniły się w Vashtii i namalowały swoją kropkę.


Poznajemy głoskę "o"

Dzieci ćwiczyły wysłuchiwanie głoski na początku i końcu wyrazu. Zaznaczały rozmieszczenie samogłoski w wyrazach. Ćwiczyły prawidłowe pisanie litery. Plasteliną ozdobiły kształt litery O.


Zajęcia dodatkowe

Oprócz codziennych zajęć, prowadzonych przez nauczycielki Panią Hanię i Panią Monikę, Biedronki uczestniczą w zajęciach gimnastyki korekcyjnej, prowadzonych przez Panią Anię, rytmiki, prowadzonej przez Panią Lidkę i języka angielskiego z Panią Małgosią.


Nasze prace

papierowe biedronki