Portale edukacyjne dla dzieci

Układanie puzzli dla dzieciaków i nie tylko.

Ciekawa gra do poszerzania słownictwa.

Gry edukacyjne.

Na stronie znajdziecie Państwo treningi/ propozycje ćwiczeń gimnastycznych dla dzieci i rodziców.

Portal, który zawiera wiele ciekawych kart pracy dla dzieci starszych i młodszych z różnych dziedzin.

Zbiór kart pracy, ilustracji, łamigłówek i ciekawych pomysłów na pracę z dziećmi.

Portal do nauki języka angielskiego. Znajdą tu Państwo wszystkie piosenki, których uczą się dzieci na zajęciach języka angielskiego w naszym przedszkolu: teksty, video, karty pracy, flashcards.

Portal z grami edukacyjnymi dla dzieci, filmikami instruktażowymi "Zrób to sam", propozycjami zabaw i nauką rysowania.

Pod tym linkiem znajdą Państwo pokrótce opisane ciekawe techniki plastyczne do wykorzystania w działalności plastycznej dziecka w domu.

Strona, na której prezentowane są ciekawe propozycje zabaw z dziećmi.

Strona z ciekawymi i różnorodnymipomysłami na proste placeplastyczne.

Aplikacja na smartphone'a, która "ożywia kolorowanki" dzieci w 3D.

Platforma edukacyjna dedykowana uczniom w wieku przedszkolnym oraz młodszym szkolnym, proponująca ćwiczenia, zadania, gry i quizy edukacyjne z różnych obszarów edukacji.

Strona z pomysłami na ciekawe eksperymentowanie z dziećmi.

Bezpłatne aplikacje online do nauki programowania.

Strony z zabawami i ćwiczeniami logopedycznymi do wykonania w domu.

24-godzinne radio z wartościową muzyką dla dzieci i dorosłych. Niebanalne, ciekawe. Polecamy na umilenie czasu w domu.

Kanał, na którym znajdują się propozycje zabaw z muzyką w domu dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Strona, na której codziennie o godz. 9:00 w dniach 16-20 marca br. odbywają się lekcje rysowania dla dzieci z Agatą Jakuszko-Sobocką.

Kanał YouTube z audiobookami dla dzieci.

Strona z bajkami do słuchania dla dzieci.

Strona Polskiego Radia z audycjami dla dzieci.

Portal, na którym znajdziecie Państwo audiobooki oraz bajki do czytania dla dzieci.

Strona z bajkami i opowiadaniami dla dzieci.

Kanał YouTube z audiobookami dla dzieci.

Strona, na której udostępniane są kolorowanki i karty pracy dla dzieci do wydruku.