MIESIĄC DATA WYDARZENIE UCZESTNICY
Wrzesień 04.09.2019
środa
godz. 9:00
Spotkanie ze strażnikiem miejskim Grupa III i IV
06.09.2019
piątek
godz. 11:00
Zajęcia w Królikarni Grupa VI
13.09.2019
piątek
godz. 9:40
"Podróż na czternaście łap" – spektakl teatralny w Teatrze "Guliwer" Grupa III i IV
17.09.2019
wtorek
godz. 10:00
Wyjście do Disney English – lekcja pokazowa z j. angielskiego Grupa III
19.09.2019
czwartek
godz. 9:40
"Brzydkie kaczątko" – spektakl teatralny w Teatrze "Guliwer" Grupa I i II
20.09.2019
piątek
"Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy!"  – udział w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie świata" Wszystkie grupy
20.09.2019
piątek
godz. 10:00
"Skrzatowisko" – warsztaty teatralne Grupa II
20.09.2019
piątek
godz. 11:00
"Skrzatowisko" – warsztaty teatralne Grupa III
20.09.2019
piątek
godz. 12:30
"Skrzatowisko" – warsztaty teatralne Grupa IV
23.09.2019
poniedziałek
godz. 10:00
Wyjście do Disney English – lekcja pokazowa z j. angielskiego Grupa IV
24.09.2019
wtorek
godz. 9:00
"Wakacyjne wspomnienia: Biwa – japońska gitara" – koncert muzyczny Wszystkie grupy
24.09.2019
wtorek
godz. 11:00
"Zwierzyniec króla Jegomościa" – zajęcia w Zamku Królewskim Grupa IV
25.09.2019
środa
godz. 10:00
Wyjście do Disney English – lekcja pokazowa z j. angielskiego Grupa II
26.09.2019
czwartek
godz. 9:30
"Czarodziejskie słówka" – teatrzyk Wszystkie grupy
27.09.2019
piątek
godz. 10:00
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Grupa II
27.09.2019
piątek
godz. 11:00
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Grupa III
27.09.2019
piątek
godz. 12:30
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Grupa IV
Październik 01.10.2019
wtorek
godz. 10:00
Wizyta w Gabinecie stomatologicznym "Acrodent" Grupa III i IV
02.10.2019
środa
godz. 10:30 – 11:00
"To o mnie!" czyli teatr zaangażowany w przedszkole – warsztaty twórcze cz. 1 Grupa I
03.10.2019
czwartek
godz. 10:30 – 11:00
"To o mnie!" czyli teatr zaangażowany w przedszkole – warsztaty twórcze cz. 2 Grupa I
04.10.2019
piątek
godz. 9:15 – 9:45
"To o mnie!" czyli teatr zaangażowany w przedszkole – warsztaty twórcze cz. 3 Grupa I
04.10.2019
piątek
godz. 10:00
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Grupa II
04.10.2019
piątek
godz. 11:00
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Grupa III
04.10.2019
piątek
godz. 12:30
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Grupa IV
10.10.2019
czwartek
godz. 9:00 – 14:00
"Święto pieczonego ziemniaka" – wycieczka do "Chatki Spełnionych Marzeń" w Głoskowie Wszystkie grupy
11.10.2019
piątek
godz. 10:00
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Grupa II
11.10.2019
piątek
godz. 11:00
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Grupa III
11.10.2019
piątek
godz. 12:30
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Grupa IV
15.10.2019
wtorek
godz. 11:00
"Zwierzyniec króla Jegomościa" – zajęcia w Zamku Królewskim Grupa III
16.10.2019
środa
godz. 10:00
"Zabawy z barwami" – lekcja muzealna w Muzeum Narodowym Grupa III
16.10.2019
środa
godz. 11:00
"Zabawy z barwami" – lekcja muzealna w Muzeum Narodowym Grupa IV
17.10.2019
czwartek
godz. 10:00
Zajęcia w bibliotece Grupa IV
17.10.2019
czwartek
godz. 15:00 – 17:00
"W krainie Alladyna" – piknik rodzinny Wszystkie grupy
18.10.2019
piątek
godz. 10:00
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Grupa II
18.10.2019
piątek
godz. 11:00
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Grupa III
18.10.2019
piątek
godz. 12:30
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Grupa IV
22.10.2019
wtorek
godz. 10:30
"Przyjaźń to skarb" – teatrzyk Wszystkie grupy
23.10.2019
środa
godz. 10:00
Zajęcia w bibliotece Grupa II
25.10.2019
piątek
godz. 9:30
Udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej "Szkoła pamięta": zapalenie zniczy przy pomniku "Mokotów Walczący 1944" oraz tablicy upamiętniającej Jerzego Horczaka "Wróbla" Wszystkie grupy
29.10.2019
wtorek
godz. 9:15
"Warzywa i owoce mają wielkie moce: Gadający bęben" – koncert muzyczny Wszystkie grupy
31.10.2019
czwartek
godz. 10:00
Zajęcia w bibliotece Grupa III
Listopad 05.11.2019
wtorek
godz. 16:00
Dzień otwarty – Spotkania indywidualne z rodzicami Grupa III
06.11.2019
środa
godz. 10:00
"W malarskiej pracowni" – lekcja muzealna w Muzeum Narodowym Grupa III
06.11.2019
środa
godz. 11:00
"W malarskiej pracowni" – lekcja muzealna w Muzeum Narodowym Grupa IV
06.11.2019
środa
godz. 15:30
Dzień otwarty – Spotkania indywidualne z rodzicami Grupa II
07.11.2019
czwartek
godz. 10:00
Zajęcia w bibliotece Grupa IV
08.11.2019
piątek
Europejski Dzień Dobrego Jedzenia i Gotowania Wszystkie grupy
08.11.2019
piątek
godz. 11:11
"Szkoła do hymnu" Wszystkie grupy
12.11.2019
wtorek
godz. 15:30
Dzień otwarty – Spotkania indywidualne z rodzicami Grupa IV
14.11.2019
czwartek
godz. 11:15
"Przygody bociana Klekosława" – teatrzyk Wszystkie grupy
15.11.2019
piątek
godz. 9:30
Sesja zdjęciowa Wszystkie grupy
15.11.2019
piątek
godz. 15:00
Dzień otwarty – Spotkania indywidualne z rodzicami Grupa I
21.11.2019
czwartek
godz. 10:00
Zajęcia w bibliotece Grupa III
22.11.2019
piątek
godz. 15:00
Pasowanie na przedszkolaka Grupa I
25.11.2019
poniedziałek
Dzień Pluszowego Misia Wszystkie grupy
25.11.2019
poniedziałek
godz. 10:00
"Wybuchowa termodynamika" – warsztaty eksperymentalne na wydziale Fizyki UW Grupa IV
26.11.2019
wtorek
godz. 9:15
"Dźwięki lasu: Fletnie" – koncert muzyczny Wszystkie grupy
27.11.2019
środa
godz. 9:30
Udział w XVII Mokotowskiej Olimpiadzie Przedszkolaków 2019 Grupa IV
27.11.2019
środa
godz. 10:00
Zajęcia w bibliotece Grupa II
29.11.2019
piątek
Ostatni dzień składania prac na konkurs plastyczny "Świąteczna kartka" Wszystkie grupy
Grudzień

Boże Narodzenie 25-26.12.2019

02.12.2019
poniedziałek
godz. 10:00
"Poznajemy powietrze 2" – warsztaty eksperymentalne na wydziale Fizyki UW Grupa III
05.12.2019
czwartek
godz. 9:30
"Mikołaj z dalekiej północy" – teatrzyk i spotkanie z Mikołajem Wszystkie grupy
06.12.2019
piątek
godz. 9:50 – 10:35
Wyjście do Szkoły Podstawowej nr 70 – udział w lekcji Grupa IV
09.12.2019
poniedziałek
godz. 10:00
"Co to jest elektryczność" – warsztaty eksperymentalne na wydziale Fizyki UW Grupa IV
10.12.2019
wtorek
godz. 11:00
"Królewskie bibeloty" – zajęcia w Zamku Królewskim Grupa IV
12.12.2019
czwartek
godz. 10:00
Zajęcia w bibliotece Grupa III
12.12.2019
czwartek
godz. 17:00
Warsztaty świąteczne Dzieci i rodzice ze wszystkich grup
13.12.2019
piątek
godz. 17:00
Warsztaty świąteczne Dzieci i rodzice ze wszystkich grup
16.12.2019
poniedziałek
godz. 10:00
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Świąteczna kartka" Wszystkie grupy
16.12.2019
poniedziałek
godz. 15:30
Spotkanie świąteczne z udziałem rodziców Grupa III
16.12.2019
poniedziałek
Kiermasz świąteczny Dzieci i rodzice ze wszystkich grup
17.12.2019
wtorek
godz. 11:00
"Spotkanie z królem" – zajęcia w Zamku Królewskim Grupa III
17.12.2019
wtorek
Kiermasz świąteczny Dzieci i rodzice ze wszystkich grup
18.12.2019
środa
godz. 10:00
Zajęcia w bibliotece Grupa IV
18.12.2019
środa
godz. 15:30
Spotkanie świąteczne z udziałem rodziców Grupa IV
19.12.2019
czwartek
godz. 9:30
Zajęcia w bibliotece Grupa II
19.12.2019
czwartek
godz. 11:00
"Jak żyć w zgodzie z dzikimi zwierzętami?" – zajęcia w Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Powsinie Grupa III i IV
19.12.2019
czwartek
godz. 15:30
Spotkanie świąteczne z udziałem rodziców Grupa II
20.12.2019
piątek
godz. 15:30
Spotkanie świąteczne z udziałem rodziców Grupa I
Styczeń

08.01.2020
środa
godz. 10:00
"Czerwony Kapturek" – spektakl w Teatrze Guliwer Grupa III i IV
15.01.2020
środa
godz. 10:00
Zajęcia w bibliotece Grupa II
16.01.2020
czwartek
godz. 10:00
"Poznać, doświadczyć, zrozumieć – jak żyje las?" – zajęcia w Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Powsinie Grupa I i II
16.01.2020
czwartek
godz. 10:00
Zajęcia w bibliotece Grupa IV
20.01.2020
poniedziałek
godz. 9:30
Spotkanie z niewidomymi wolontariuszami Fundacji "Pomóż mi zrobić to samemu" Wszystkie grupy
23.01.2020
czwartek
godz. 10:00
Zajęcia w bibliotece Grupa III
27.01.2020
poniedziałek
godz. 10:45
Dzień Babci i Dziadka Grupa I
27.01.2020
poniedziałek
godz. 11:15
Dzień Babci i Dziadka Grupa IV
28.01.2020
wtorek
godz. 9:15 – 10:45
Bal karnawałowy oraz sesja zdjęciowa (od godz. 9.00) Wszystkie grupy
29.01.2020
środa
godz. 10:45
Dzień Babci i Dziadka Grupa II
29.01.2020
środa
godz. 11:15
Dzień Babci i Dziadka Grupa III
Luty

Ferie zimowe
10-23.02.2020

04.02.2020
wtorek
godz. 9:30
Spotkanie z trenerami hokeistów Wszystkie grupy
05.02.2020
środa
godz. 10:00
Zajęcia w bibliotece Grupa IV
14.02.2020
piątek
Walentynki Wszystkie grupy
17.02.2020
poniedziałek
Dzień kota Grupa I i II
17.02.2020
poniedziałek
godz. 12:30
"Cuda z filcu" / "Zabawy z tańcem" – zajęcia w Ognisku Pracy Pozaszkolnej nr 70 Grupa III i IV
17-18.02.2020
poniedziałek – wtorek
Dzień Bezpiecznego Internetu Grupa III i IV
19.02.2020
środa
godz. 13:30
"Zabawy i gry ruchowe" / "Zabawy teatralne" – zajęcia w Ognisku Pracy Pozaszkolnej nr 70 Grupa III i IV
25.02.2020
wtorek
godz. 9:15
"Gitarka dla każdego: Ukulele" – koncert muzyczny Wszystkie grupy
27.02.2020
czwartek
godz. 9:30
Zajęcia w bibliotece Grupa II
Marzec 03.03.2020
wtorek
godz. 9:30
"Sklep z zabawkami" – teatrzyk Wszystkie grupy
05.03.2020
czwartek
godz. 10:00
Zajęcia w bibliotece Grupa III
12.03.2020
czwartek
godz. 10:00
Zajęcia w bibliotece – ODWOŁANE Grupa IV
19.03.2020
czwartek
godz. 9:30
Zajęcia w bibliotece – ODWOŁANE Grupa II
31.03.2020
wtorek
godz. 9:15
"Wiosenny uśmiech: Quijada-flexaton" – koncert muzyczny – ODWOŁANY Wszystkie grupy
Kwiecień

Wielkanoc 12–13.04.2020

02.04.2020
czwartek
godz. 10:00
Zajęcia w bibliotece Grupa II
02.04.2020
czwartek
godz. 11:00
Zajęcia edukacyjne w ramach "Kampanii Kolejowe ABC" Grupa IV
07.04.2020
wtorek
godz. 11:00
"Wiosenna Syrenka" – teatrzyk Wszystkie grupy
09.04.2020
czwartek
godz. 9:30
Zajęcia w bibliotece Grupa IV
17.04.2020
piątek
godz. 9:30
"Odkrywcy świata, odkrywcy przypraw" – zajęcia w Miasteczku Przyrody w ramach projektu międzykulturowego Grupa IV
23.04.2019
czwartek
godz. 10:00
Zajęcia w bibliotece Grupa III
28.04.2020
wtorek
godz. 9:15
"Radosne bum bum: Hapi drum" – koncert muzyczny Wszystkie grupy
Maj 07.05.2020
czwartek
godz. 10:00
Zajęcia w bibliotece Grupa III
14.05.2020
czwartek
godz. 10:00
Zajęcia w bibliotece Grupa IV
20.05.2020
środa
godz. 9:30
Zajęcia w bibliotece Grupa II
26.05.2020
wtorek
godz. 9:15
"Sprytny flecik: Fujara" – koncert muzyczny Wszystkie grupy
28.05.2020
czwartek
godz. 9:30
"Bezpieczny świat" – teatrzyk Wszystkie grupy
Czerwiec
04.06.2020
czwartek
godz. 11:00
"Wyprawa Jasia i Małgosi" – teatrzyk Wszystkie grupy
10.06.2020
środa
godz. 9:30
Zajęcia w bibliotece Grupa II
17.06.2020
środa
godz. 10:00 – 16:00
Wycieczka do Argo City Wszystkie grupy
18.06.2020
czwartek
godz. 10:00
Zajęcia w bibliotece Grupa III