MIESIĄC DATA WYDARZENIE UCZESTNICY
Wrzesień 04.09.2019
środa
godz. 9.00
Spotkanie ze strażnikiem miejskim Gr. III i IV
06.09.2019
piątek
godz. 11.00
Zajęcia w Królikarni Gr. VI
13.09.2019
piątek
godz. 9.40
"Podróż na czternaście łap" – spektakl teatralny w Teatrze "Guliwer" Gr. III i IV
17.09.2019
wtorek
godz. 10.00
Wyjście do Disney English – lekcja pokazowa z j. angielskiego Gr. III
19.09.2019
czwartek
godz. 9.40
"Brzydkie kaczątko" – spektakl teatralny w Teatrze "Guliwer" Gr. I i II
20.09.2019
piątek
"Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy!"  – udział w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie świata" Wszystkie grupy
20.09.2019
piątek
godz. 10.00
"Skrzatowisko" – warsztaty teatralne Gr. II
20.09.2019
piątek
godz. 11.00
"Skrzatowisko" – warsztaty teatralne Gr. III
20.09.2019
piątek
godz. 12.30
"Skrzatowisko" – warsztaty teatralne Gr. IV
23.09.2019
poniedziałek
godz. 10.00
Wyjście do Disney English – lekcja pokazowa z j. angielskiego Gr. IV
24.09.2019
wtorek
godz. 9.00
"Wakacyjne wspomnienia: Biwa – japońska gitara" – koncert muzyczny Wszystkie grupy
24.09.2019
wtorek
godz. 11.00
"Zwierzyniec króla Jegomościa" – zajęcia w Zamku Królewskim Gr. IV
25.09.2019
środa
godz. 10.00
Wyjście do Disney English – lekcja pokazowa z j. angielskiego Gr. II
26.09.2019
czwartek
godz. 9.30
"Czarodziejskie słówka" – teatrzyk Wszystkie grupy
27.09.2019
piątek
godz. 10.00
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Gr. II
27.09.2019
piątek
godz. 11.00
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Gr. III
27.09.2019
piątek
godz. 12.30
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Gr. IV
Październik 01.10.2019
wtorek
godz. 10.00
Wizyta w Gabinecie stomatologicznym "Acrodent" Gr. III i IV
02.10.2019
środa
godz. 10.30 – 11.00
"To o mnie!" czyli teatr zaangażowany w przedszkole – warsztaty twórcze cz. 1 Gr. I
03.10.2019
czwartek
godz. 10.30 – 11.00
"To o mnie!" czyli teatr zaangażowany w przedszkole – warsztaty twórcze cz. 2 Gr. I
04.10.2019
piątek
godz. 9.15 – 9.45
"To o mnie!" czyli teatr zaangażowany w przedszkole – warsztaty twórcze cz. 3 Gr. I
04.10.2019
piątek
godz. 10.00
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Gr. II
04.10.2019
piątek
godz. 11.00
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Gr. III
04.10.2019
piątek
godz. 12.30
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Gr. IV
10.10.2019
czwartek
godz. 9.00 – 14.00
"Święto pieczonego ziemniaka" – wycieczka do "Chatki Spełnionych Marzeń" w Głoskowie Wszystkie grupy
11.10.2019
piątek
godz. 10.00
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Gr. II
11.10.2019
piątek
godz. 11.00
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Gr. III
11.10.2019
piątek
godz. 12.30
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Gr. IV
15.10.2019
wtorek
godz. 11.00
"Zwierzyniec króla Jegomościa" – zajęcia w Zamku Królewskim Gr. III
16.10.2019
środa
godz. 10.00
"Zabawy z barwami" – lekcja muzealna w Muzeum Narodowym Gr. III
16.10.2019
środa
godz. 11.00
"Zabawy z barwami" – lekcja muzealna w Muzeum Narodowym Gr. IV
17.10.2019
czwartek
godz. 10.00
Zajęcia w bibliotece Gr. IV
17.10.2019
czwartek
godz. 15.00 – 17.00
"W krainie Alladyna" – piknik rodzinny Wszystkie grupy
18.10.2019
piątek
godz. 10.00
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Gr. II
18.10.2019
piątek
godz. 11.00
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Gr. III
18.10.2019
piątek
godz. 12.30
"Czarowanie – zajadanie" – warsztaty teatralno-kulinarne Gr. IV
22.10.2019
wtorek
godz. 10.30
"Przyjaźń to skarb" – teatrzyk Wszystkie grupy
23.10.2019
środa
godz. 10.00
Zajęcia w bibliotece Gr. II
25.10.2019
piątek
godz. 9.30
Udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej "Szkoła pamięta": zapalenie zniczy przy pomniku "Mokotów Walczący 1944" oraz tablicy upamiętniającej Jerzego Horczaka "Wróbla" Wszystkie grupy
29.10.2019
wtorek
godz. 9.15
"Warzywa i owoce mają wielkie moce: Gadający bęben" – koncert muzyczny Wszystkie grupy
31.10.2019
czwartek
godz. 10.00
Zajęcia w bibliotece Gr. III
Listopad 05.11.2019
wtorek
godz. 16.00
Dzień otwarty – Spotkania indywidualne z rodzicami Gr. III
06.11.2019
środa
godz. 10.00
"W malarskiej pracowni" – lekcja muzealna w Muzeum Narodowym Gr. III
06.11.2019
środa
godz. 11.00
"W malarskiej pracowni" – lekcja muzealna w Muzeum Narodowym Gr. IV
06.11.2019
środa
godz. 15.30
Dzień otwarty – Spotkania indywidualne z rodzicami Gr. II
07.11.2019
czwartek
godz. 10.00
Zajęcia w bibliotece Gr. IV
08.11.2019
piątek
Europejski Dzień Dobrego Jedzenia i Gotowania Wszystkie grupy
08.11.2019
piątek
godz. 11.11
"Szkoła do hymnu" Wszystkie grupy
12.11.2019
wtorek
godz. 15.30
Dzień otwarty – Spotkania indywidualne z rodzicami Gr. IV
13.11.2019
środa
godz. 9.30
Spotkanie z niewidomymi wolontariuszami Fundacji "Pomóż mi zrobić to samemu" Wszystkie grupy
14.11.2019
czwartek
godz. 11.15
"Przygody bociana Klekosława" – teatrzyk Wszystkie grupy
15.11.2019
piątek
godz. 9.30
Sesja zdjęciowa Wszystkie grupy
15.11.2019
piątek
godz. 15.00
Dzień otwarty – Spotkania indywidualne z rodzicami Gr. I
21.11.2019
czwartek
godz. 10.00
Zajęcia w bibliotece Gr. III
22.11.2019
piątek
godz. 15.00
Pasowanie na przedszkolaka Gr. I
25.11.2019
poniedziałek
Dzień Pluszowego Misia Wszystkie grupy
25.11.2019
poniedziałek
godz. 10.00
"Wybuchowa termodynamika" – warsztaty eksperymentalne na wydziale Fizyki UW Gr. IV
26.11.2019
wtorek
godz. 9.15
"Dźwięki lasu: Fletnie" – koncert muzyczny Wszystkie grupy
27.11.2019
środa
godz. 9.30
Udział w XVII Mokotowskiej Olimpiadzie Przedszkolaków 2019 Gr. IV
27.11.2019
środa
godz. 10.00
Zajęcia w bibliotece Gr. II
29.11.2019
piątek
Ostatni dzień składania prac na konkurs plastyczny "Świąteczna kartka" Wszystkie grupy
Grudzień

Boże Narodzenie 25-26.12.2019

02.12.2019
poniedziałek
godz. 10.00
"Poznajemy powietrze 2" – warsztaty eksperymentalne na wydziale Fizyki UW Gr. III
05.12.2019
czwartek
godz. 9.30
"Mikołaj z dalekiej północy" – teatrzyk Wszystkie grupy
09.12.2019
poniedziałek
godz. 10.00
"Co to jest elektryczność" – warsztaty eksperymentalne na wydziale Fizyki UW Gr. IV
10.12.2019
wtorek
godz. 11.00
"Królewskie bibeloty" – zajęcia w Zamku Królewskim Gr. IV
12.12.2019
czwartek
godz. 10.00
Zajęcia w bibliotece Gr. III
12.12.2019
czwartek
godz. 17.00
Warsztaty świąteczne Dzieci i rodzice ze wszystkich grup
13.12.2019
piątek
godz. 17.00
Warsztaty świąteczne Dzieci i rodzice ze wszystkich grup
16.12.2019
poniedziałek
godz. 10.00
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Świąteczna kartka" Wszystkie grupy
16.12.2019
poniedziałek
Kiermasz świąteczny Dzieci i rodzice ze wszystkich grup
17.12.2019
wtorek
godz. 11.00
"Spotkanie z królem" – zajęcia w Zamku Królewskim Gr. III
17.12.2019
wtorek
Kiermasz świąteczny Dzieci i rodzice ze wszystkich grup
18.12.2019
środa
godz. 10.00
Zajęcia w bibliotece Gr. IV
Styczeń

09.01.2020
czwartek
godz. 10.00
Zajęcia w bibliotece Gr. III
16.01.2020
czwartek
godz. 10.00
Zajęcia w bibliotece Gr. IV
28.01.2020
wtorek
godz. 9.15 – 10.45
Bal karnawałowy  Wszystkie grupy
Luty

Ferie zimowe
10-23.02.2020

06.02.2020
czwartek
godz. 10.00
Zajęcia w bibliotece Gr. IV
25.02.2020
wtorek
godz. 9.15
"Gitarka dla każdego: Ukulele" – koncert muzyczny Wszystkie grupy
Marzec 03.03.2020
wtorek
godz. 9.30
"Sklep z zabawkami" – teatrzyk Wszystkie grupy
05.03.2020
czwartek
godz. 10.00
Zajęcia w bibliotece Gr. III
12.03.2020
czwartek
godz. 10.00
Zajęcia w bibliotece Gr. IV
31.03.2020
wtorek
godz. 9.15
"Wiosenny uśmiech: Quijada-flexaton" – koncert muzyczny Wszystkie grupy
Kwiecień

Wielkanoc 12–13.04.2020

02.04.2020
czwartek
godz. 10.00
Zajęcia w bibliotece Gr. IV
07.04.2020
wtorek
godz. 11.00
"Wiosenna Syrenka" – teatrzyk Wszystkie grupy
23.04.2019
czwartek
godz. 10.00
Zajęcia w bibliotece Gr. III
28.04.2020
wtorek
godz. 9.15
"Radosne bum bum: Hapi drum" – koncert muzyczny Wszystkie grupy
Maj 07.05.2020
czwartek
godz. 10.00
Zajęcia w bibliotece Gr. III
14.05.2020
czwartek
godz. 10.00
Zajęcia w bibliotece Gr. IV
26.05.2020
wtorek
godz. 9.15
"Sprytny flecik: Fujara" – koncert muzyczny Wszystkie grupy
28.05.2020
czwartek
godz. 9.30
"Bezpieczny świat" – teatrzyk Wszystkie grupy
Czerwiec
04.06.2020
czwartek
godz. 11.00
"Wyprawa Jasia i Małgosi" – teatrzyk Wszystkie grupy
18.06.2020
czwartek
godz. 10.00
Zajęcia w bibliotece Gr. III