MIESIĄC DATA WYDARZENIE UCZESTNICY
Wrzesień 18.09.2018
wtorek
godz. 11.00
„Sekrety ropuchy kluchy” – teatrzyk Wszystkie grupy
18.09.2018
wtorek
godz. 16.30
„Pobawmy się razem" – zajęcie integracyjne dla rodziców i dzieci Gr. III
20.09.2018
czwartek
godz. 10.35
"Warszawskie Święto Drzewa" – zajęcie edukacyjne w ramach programu "Milion drzew dla Warszawy" Gr. III
21.09.2018
piątek
godz. 10.00
Wycieczka do MZA – zwiedzanie i zajęcia edukacyjne Gr. IV
21.09.2018
piątek
"Akcja – segregacja" – sprzątanie świata Wszystkie grupy
25.09.2018
wtorek
godz. 9.00
„Wesołe powroty” – Bombarda – francuska piszczałka – koncert muzyczny Wszystkie grupy
26.09.2018
środa
godz. 10.00
Spotkanie w Bibliotece Gr. III
27.09.2018
czwartek
godz. 10.00
Spotkanie w Bibliotece nr XXX Gr. IV
Październik 05.10.2018
piątek
godz. 12.30
"Na tropie rzeźby" – zajęcia w Królikarni Gr. IV
09.10.2018
wtorek
godz. 9.30
"Zwierzyniec Króla Jegomości" – zajęcia w Zamku Królewskim Gr. IV
09.10.2018
wtorek
godz. 11.00
"Zwierzyniec Króla Jegomości" – zajęcia w Zamku Królewskim Gr. III
12.10.2018
piątek
godz. 12.30
"Rzeźba – co to takiego?" – zajęcia w Królikarni Gr. IV
 16.10.2018
wtorek
godz. 11.00
„Jarzębina, witamina” – teatrzyk Wszystkie grupy
17.10.2018
środa
godz. 9.30
"Polska to mój dom" – sesja fotograficzna Wszystkie grupy
18.10.2018
czwartek
godz. 10.00
Spotkanie w Bibliotece Gr. III
18.10.2018
czwartek
godz. 15.00 – 17.00
Piknik rodzinny z alpakami Wszystkie grupy
19.10.2018
piątek
godz. 10.00
"Przepowiednia księcia Józefa" – zajęcia + przedstawienie w Zamku Królewskim Gr. IV
22.10.2018
poniedziałek
godz. 9.00 – 13.00
Wycieczka na Farmę Dyń w Powsinie Wszystkie grupy
23.10.2018
wtorek
godz. 17.00
"Czterolatek w przedszkolu i w świecie" – spotkanie z psychologiem Gr. II
24.10.2018
środa
godz. 10.00
Spotkanie w Bibliotece Gr. II
26.10.2018
piątek
"Jestem sobie Polak mały" – ostateczny termin składania prac konkursowych Dzieci i rodzice
ze wszystkich grup
30.10.2018
wtorek
godz. 9.00
„Z muzycznej spiżarni” – domowy klarnecik – koncert muzyczny Wszystkie grupy
31.10.2018
środa
godz. 9.00
Bal Halloweenowy Gr. III i IV
Listopad 05.11.2018
poniedziałek
godz. 11.00
"Królewskie bibeloty" – zajęcia w Zamku Królewskim Gr. IV
06.11.2018
wtorek
godz. 17.00
"Wstępna diagnoza" – zebranie z rodzicami Gr. IV
08.11.2018
czwartek
Dzień Dobrego Jedzenia i Picia Wszystkie grupy
08.11.2018
czwartek
godz. 12.00
Zajęcia w Muzeum Warszawy Gr. III
09.11.2018
piątek
godz. 10.00
"Idą zmiany" – zajęcia w Królikarni Gr. IV
09.11.2018
piątek
godz. 11.11
"Rekord dla Niepodległej" – odśpiewanie 4-zwrotkowego "Mazurka Dąbrowskiego" Wszystkie grupy
13.11.2018
wtorek
godz. 9.00
XVI Mokotowska Przedszkolna Olimpiada Sportowa 2018 Gr. III
14.11.2018
środa
godz. 10.00
"Jestem sobie Polak mały" – uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości; rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Wszystkie grupy
15.11.2018
czwartek
godz. 10.00
Spotkanie w Bibliotece nr XXX Gr. IV
16.11.2018
piątek
godz. 9.00
Nadanie imion w grupach Gr. II, III, IV
20.11.2018
wtorek
godz. 11.00
„Od ziarenka do bochenka” – teatrzyk Wszystkie grupy
21.11.2018
środa
godz. 15.30
Pasowanie na przedszkolaka Gr. I
22.11.2018
czwartek
godz. 10.00
Spotkanie w Bibliotece Gr. III
23.11.2018
piątek
godz. 12.30
Spotkanie z cukiernikiem Gr. IV
26.11.2018
poniedziałek
Światowy Dzień Pluszowego Misia Wszystkie grupy
26.11.2018
poniedziałek
godz. 12.40
Pierwsza pomoc – spotkanie za strażnikiem miejskim Gr. III i IV
 27.11.2018
wtorek
godz. 9.00
„Leśna kołysanka” – erkhu – chińskie skrzypce – koncert muzyczny  Wszystkie grupy
29.11.2018
czwartek
godz. 15.30
Zajęcie otwarte dla rodziców Gr. IV
Grudzień

Boże Narodzenie 25-26.12.2018

 

03.12.2018
poniedziałek
godz. 9.20
"Na misiowych urodzinach najważniejsza jest rodzina" – teatrzyk Wszystkie grupy
05.12.2018
środa
godz. 16.00
Zajęcie otwarte dla rodziców Gr. II
06.12.2018
czwartek
godz. 10.30 –12.00
Sportowe Mikołajki dla Przedszkolaków w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 85 Gr. III
06.12.2018
czwartek
godz. 14.30
Spotkanie z Mikołajem Wszystkie grupy
07.12.2018
piątek
godz. 9.30
"Piernikowe cuda" – ozdabianie pierników Gr. IV
10.12.2018
poniedziałek
godz. 10
"Instalacje" – zajęcia w Królikarni Gr. IV
13.12.2018
czwartek
godz. 10.00
Spotkanie w Bibliotece Gr. III
13.12.2018
czwartek
godz. 17.00
Warsztaty świąteczne Rodzice dzieci ze wszystkich grup
14.12.2018
piątek
godz. 17.00
Warsztaty świąteczne Rodzice dzieci ze wszystkich grup
17.12.2018
poniedziałek
godz. 10.00
EKOchoinka – rozstrzygnięcie konkursu świątecznego Wszystkie grupy
17.12.2018
poniedziałek
godz. 16.00
Spotkanie świąteczne z rodzicami Gr. I
18.12.2018
wtorek
godz. 9.30 – 12.00
„Mikołajkowa podróż” – zabawa mikołajkowa.

Sesja fotograficzna z Mikołajem

Wszystkie grupy
19.12.2018
środa
godz. 16.00
Spotkanie świąteczne z rodzicami Grupa IV
19.12.2018
środa
godz. 16.30
Spotkanie świąteczne z rodzicami Grupa III
19.12.2018
środa
Kiermasz świąteczny Wszystkie grupy
20.12.2018
czwartek
godz. 16.00
Spotkanie świąteczne z rodzicami Grupa II
20.12.2018
czwartek
Kiermasz świąteczny Wszystkie grupy
Styczeń

Ferie zimowe
28.01 – 10.02.2019

15.01.2019
wtorek
godz. 11.00
„Pingwinek z Antarktydy” – teatrzyk  Wszystkie grupy
16.01.2019
środa
godz. 10.00
Spotkanie w Bibliotece Gr. IV
17.01.2019
czwartek
godz. 10.00
Spotkanie w Bibliotece nr XXX Gr. III
21.01.2019
poniedziałek
godz. 10.30
Dzień Babci i Dziadka Gr. I
21.01.2019
poniedziałek
godz. 11.00
Dzień Babci i Dziadka Gr. III
23.01.2019
środa
godz. 10.30
Dzień Babci i Dziadka Gr. II
23.01.2019
środa
godz. 11.00
Dzień Babci i Dziadka Gr. IV
29.01.2019
wtorek
godz. 9.00
„Tańcz i skacz” – bęben sprężynowy – koncert muzyczny  Wszystkie grupy
Luty

Ferie zimowe
28.01 – 10.02.2019

11.02.2019
poniedziałek
godz. 11.00
"Poznać, doświadczyć, zrozumieć – zima" – zajęcia w Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Powsinie Gr. III i IV
13.02.2019
środa
godz. 15.50
Masaż CMC – zajęcie otwarte dla rodziców Gr. IV
14.02.2019
czwartek
godz. 10.00
Spotkanie w Bibliotece Gr. III
21.02.2019
czwartek
godz. 10.00 – 12.00
Bal karnawałowy Wszystkie grupy
26.02.2019
wtorek
godz. 9.00
„Zimowa zaduma” – kora – afrykańska harfa – koncert muzyczny Wszystkie grupy
27.02.2019
środa
godz. 10.00
Spotkanie w Bibliotece Gr. II
27.02.2019
środa
godz. 10.20
Zajęcia w Muzeum Geologicznym Gr. III
Marzec 05.03.2019
wtorek
godz. 11.00
„Jak szczupak radosny był o wiosnę zazdrosny” – teatrzyk Wszystkie grupy
07.03.2019
czwartek
godz. 10.00
Spotkanie w Bibliotece Gr. III
08.03.2019
piątek
godz. 11.00
"Polak mały" – lekcja muzealna w Muzeum Narodowym Gr. IV
14.03.2019
czwartek
godz. 10.00
Spotkanie w Bibliotece Gr. III i IV
26.03.2019
wtorek
godz. 9.00
„Sprzątamy i gramy” – puszkowiec art. – koncert muzyczny Wszystkie grupy
27.03.2019
środa
godz. 9.30
Wycieczka do Muzeum Butów Gr. IV
Kwiecień

Wielkanoc 21–22.04.2019

03.04.2019
środa
godz. 17.00
Zebranie z rodzicami grupy IV – diagnoza Gr. IV
12.04.2019
piątek
godz. 11.00
"Magiczne Lutówko" – lekcja muzealna w Muzeum nad Wisłą Gr. IV
15.04.2019
poniedziałek
godz. 17.00
Warsztaty wielkanocne Rodzice i dzieci
ze wszystkich grup
16.04.2019
wtorek
godz. 11.00
„Wiosna pana Kołodzieja” – teatrzyk Wszystkie grupy
16.04.2019
wtorek
godz. 17.00
Warsztaty wielkanocne Rodzice i dzieci
ze wszystkich grup
17.04.2019
środa
godz. 8.00 – 17.00
Kiermasz wielkanocny Rodzice i dzieci
ze wszystkich grup
oraz goście
18.04.2019
czwartek
godz. 10.00
Spotkanie w Bibliotece Gr. III i IV
18.04.2019
czwartek
godz. 8.00 – 17.00
Kiermasz wielkanocny Rodzice i dzieci
ze wszystkich grup
oraz goście
19.04.2019
piątek
godz. 8.00 – 17.00
Kiermasz wielkanocny Rodzice i dzieci
ze wszystkich grup
oraz goście
Maj 09.05.2019
czwartek
godz. 9.30
"Zaczarowane kalosze" – przedstawienie w bibliotece Gr. II, III, IV
13.05.2019
poniedziałek
godz. 10.30
Wycieczka i zajęcia w Szkole Głównej Pożarniczej Gr. III
13.05.2019
poniedziałek
godz. 12.00
Wycieczka i zajęcia w Szkole Głównej Pożarniczej Gr. IV
20.05.2019
poniedziałek
godz. 10.30
"Mały Europejczyk" – rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego Gr. III, IV
27.05.2019
poniedziałek
godz. 15.00 – 17.00
Piknik Rodzinny Wszystkie grupy
28.05.2019
wtorek
godz. 9.00
„Majowe kropelki” – grające kielichy – koncert muzyczny Wszystkie grupy
29.05.2019
środa
godz. 16.30
Zakończenie roku w języku angielskim Gr. IV
30.05.2019
czwartek
godz. 10.00
Spotkanie autorskie z P. Moniką Oworuszko w bibliotece Gr. III, IV
30.05.2019
czwartek
godz. 17.00
Zebranie oraz warsztaty rowerowe w ramach kampanii "Rowerowy Maj" Rodzice
z wszystkich grup
Czerwiec 03.06.2019
poniedziałek
godz. 15.00
Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty Gr. I
03.06.2019
poniedziałek
godz. 15.30
Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty oraz zakończenie roku w języku angielskim Gr. III
06.06.2019
czwartek
godz. 9.30
Wycieczka do gabinetu dentystycznego "Alchemia uśmiechu" Gr. II
06.06.2019
czwartek
godz. 9.30
Wycieczka do gabinetu dentystycznego "Alchemia uśmiechu" Gr. IV
10.06.2019
poniedziałek
godz. 15.00
Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty Gr. II
10.06.2019
poniedziałek
godz. 15.30
Uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego Gr. IV
11.06.2019
wtorek
godz. 16.30
Zakończenie roku Tygrysków Gr. III
12.06.2019
środa
godz. 9.00 – 16.00
"Indianie i kowboje" – wycieczka całodniowa do "Okapi Travel" w Dębe Wielkim Wszystkie grupy
13.06.2019
czwartek
godz. 10.45
"O dobrym Seryngalu" – przedstawienie w bibliotece Gr. II, III, IV
14.06.2019
piątek
godz. 10.00
Wizyta w Szkole Podstawowej nr 157 Gr. IV
18.06.2019
wtorek
godz. 15.30
Uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego Gr. II
18.06.2019
wtorek
godz. 16.00
Uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego Gr. I
19.06.2019
środa
godz. 10.00 – 12.00
Wyjście do FunPark Digiloo Wszystkie grupy
24.06.2019
poniedziałek
godz. 10.00
Zajęcia w Sztukarni Gr. IV
24.06.2019
poniedziałek
godz. 10.15
"W Polsce Króla Maciusia" – zajęcia w Muzeum POLIN Gr. III
24.06.2019
poniedziałek
godz. 17.00
Spotkanie organizacyjne Rodzice dzieci nowoprzyjętych
25.06.2019
wtorek
godz. 16.00 – 17.00
Spotkanie adaptacyjne Dzieci nowoprzyjęte
26.06.2019
środa
godz. 10.15
"W Polsce Króla Maciusia" – zajęcia w Muzeum POLIN Gr. IV
26.06.2019
środa
godz. 16.00 – 17.00
Spotkanie adaptacyjne Dzieci nowoprzyjęte