Świąteczne puzzle

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z nauczycielami, rodzicami i opiekunami z mokotowskich przedszkoli do udziału w I Dzielnicowym Konkursie pt. „Świąteczne puzzle”, organizowanym przez nasze Przedszkole.

Konkurs objęty jest honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Mokotów Rafała Miastowskiego.

Regulamin I Dzielnicowego Konkursu pt. „Świąteczne puzzle”
  1. Organizator konkursu:

Przedszkole nr 148 „Kraina Wartości”
ul. Kazimierzowska 45
02-572 Warszawa, Mokotów

Osoby koordynujące:

Hanna Kaczmarek – HKaczmarek@eduwarszawa.pl
Patrycja Kuźmicz – PKuzmicz@eduwarszawa.pl
Paulina Stasiak – PStasiak@eduwarszawa.pl

1. Konkurs organizowany jest dla dzieci w czterech kategoriach wiekowych: 3 lata, 4 lata, 5 lat i 6 lat. Każda placówka może zgłosić tylko jednego uczestnika z każdej grupy wiekowej.
  2. Cele konkursu:
    - rozbudzanie u dzieci inwencji twórczej oraz kreatywności;
    - wzmacnianie wiary we własne możliwości;
    - rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych;
    - rozbudzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi;
    - czerpanie radości ze wspólnej pracy z rodzicami.
  3. Praca plastyczna:
    • format pracy: dowolny.
    • technika pracy: dowolna.
    • forma płaska lub trójwymiarowa.
    • każda praca powinna zawierać na odwrocie metryczkę: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, pełny adres przedszkola wraz z numerem telefonu oraz imię i nazwisko nauczyciela.
  1. Prace ze wszystkimi wymaganymi zgodami, należy składać osobiście w Przedszkolu nr 148 „Kraina Wartości” lub wysłać pocztą na obecny adres przedszkola:

Przedszkole nr 148 „Kraina Wartości”
ul.
Abramowskiego 4
02-659 Warszawa

1. Termin składania prac upływa z dniem 30 listopada 2023 r. (decyduje data otrzymania pracy przez organizatora).
  2. Organizator powoła jury, które sprawdzi zgodność prac z regulaminem i tematem konkursu, oceni technikę i jakość wykonania.
  3. Kryterium oceny:
  • wkład pracy dziecka,
  • walory artystyczne,
  • zgodność z tematem,
  • wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych,
  • ogólna estetyka pracy,
  • oryginalność,
  • kreatywność.
  1. Autorzy prac otrzymają dyplomy uczestnictwa w konkursie. Dodatkowo zostaną wyróżnione osoby z każdej kategorii wiekowej, które otrzymają drobne nagrody:
  • dzieci 3-letnie,
  • dzieci 4-letnie,
  • dzieci 5-letnie,
  • dzieci 6-letnie.

Ponadto jurorzy wybierze prace do ekspozycji.

1. Uroczystość ogłoszenia wyników nastąpi w środę 13 grudnia 2023 r. o godzinie 10:30.
  2. Fotorelacja z rozstrzygnięcia konkursu oraz lista dzieci nagrodzonych w konkursie zostanie opublikowana na stronie internetowej przedszkola: http://przedszkole148.waw.pl/
  3. Nadesłane prace stają się własnością Organizatora i nie będą zwracane ich autorom.
  4. Złożenie pracy na konkurs jest równoznaczne z przyjęciem przez uczestnika konkursu oraz jego przedstawicieli ustawowych wszystkich warunków niniejszego regulaminu, a także jest potwierdzeniem wyrażenia przez nich zgody na:
  • nieodpłatne, publiczne wyeksponowanie pracy dziecka, opatrzonej następującymi danymi osobowymi: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, dane placówki przedszkolnej;
  • publikację wizerunku uczestnika konkursu na stronie internetowej Przedszkola nr 148 „Kraina Wartości” (wyrażenie zgody jest jednoznaczne z tym, że fotografie, wykonane podczas konkursu mogą być zamieszczone na stronie internetowej Przedszkola nr 148 „Kraina Wartości”);
  • przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych każdego uczestnika konkursu w oparciu o wyrażoną zgodę, w tym imienia i nazwiska dziecka, wieku dziecka, danych placówki przedszkolnej, w celach związanych z organizacją konkursu;
  • administratorem danych, przetwarzanych w celu organizacji konkursu jest Przedszkole nr 148 „Kraina Wartości” z siedzibą w Warszawie.
  1. Postanowienia niniejszego regulaminu są wyłączną podstawą prowadzenia konkursu, a ich wykładnia i interpretacja należy wyłącznie do Organizatora.
  2. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie. O wszelkich zmianach informacja pojawiać się będzie na stronie internetowej Organizatora.

Wszystkim uczestnikom życzymy oryginalnych pomysłów i sukcesów w konkursie.

Druki do pobrania: