Zamierzenia dyd.-wych.

Witamy na stronie Serdecznych Sarenek

Witamy na stronie naszej grupy. Jesteśmy przedszkolakami, mamy 3 lata. Lubimy bawić się, śmiać i radośnie spędzać czas ze sobą oraz z naszymi Paniami. A bawią się i uczą z nami nauczycielki: Pani Paulina i Pani Agnieszka, która jest dyrektorem naszego Przedszkola.

Z Panią Pauliną i Panią Agnieszką można kontaktować się wysyłając wiadomość mailową na poniższe adresy:

Jest też z nami Pani Agnieszka, która pomaga nam we wszystkim, jeśli trzeba oraz druga Pani Agnieszka, która również nam pomaga oraz dba o naszą salę i przynosi nam pyszne posiłki z kuchni.

Na tej stronie pokazujemy, jak miło i ciekawie spędzamy czas w Przedszkolu. Prezentujemy tu też ogłoszenia i ważne informacje dla rodziców.

Zapraszamy do uważnego śledzenia wpisów.

Przedszkolaki na start

W trzecim tygodniu września rozpoczęliśmy zajęcia sportowe Przedszkolaki na start. Pani Natalia zapoznała nas z obowiązującymi na zajęciach zasadami, a następnie zaczęliśmy zabawę.

Pani w różowej bluzce schyla się i dotyka podłogi rękoma. Przed nią stoi piątka dzieci, próbują dotknąć dłońmi do podłogi.
Na podłodze leżą szarfy, dzieci poruszają się na czworaka po podłodze.
Dzieci siedzą na podłodze i turlają piłkę do siebie.

Mój znaczek

Na korkowej tablicy wiszą 4 pokolorowane przez dzieci obrazki, które przedstawiają ich znaczki. Jaśmina -kot, Jerzy -samolot, Gabriela -ryba, Stsiapan - słońce.
Na korkowej tablicy wiszą 2 pokolorowane przez dzieci obrazki, które przedstawiają ich znaczki. Maria -kuta, Sofia- niedźwiedź. Nad obrazkami wisi duże słońce pomalowane farbami przez dzieci.

Zabawy na świeżym powietrzu

Jest słoneczna pogoda. Dwóch chłopców siedzi na jednym krześle. Obok siedzi dziewczynka, która wskazują na coś palcem. Dzieci ubrane są w kamizelki odblaskowe.
Jest słoneczna pogoda. Po lewej stronie na jednym krześle siedzą 2 uśmiechnięte dziewczynki a po prawej siedzi 1 uśmiechnięta dziewczynka. Ubrane są w kamizelki odblaskowe.
Jest słoneczna pogoda. Chłopiec i dziewczynka siedzą uśmiechnięci na plastikowych krzesłach. Ubrani są w kamizelki odblaskowe.

Wspólnie się bawimy

Pierwsze dni września spędziliśmy na wesołych zabawach i poznawaniu się. Zapoznaliśmy się z naszą salą oraz zabawkami znajdującymi się w kącikach zainteresowań. Wspólnie oglądaliśmy książkę o "znaczkach pomagaczkach" i wykonaliśmy pracę plastyczną, gdzie każde z nas kolorowało swój znaczek. Codziennie korzystamy z pięknej pogody i spędzamy dużo czasu na świeżym powietrzu.

Troje dzieci - 2 dziewczynki i jeden chłopiec trzymają kolorowa chustę animacyjną. Stoją na trawniku. Za nimi stoją 4 krzesła.
4 dzieci i pani stoją na trawniku, trzymają chustę animacyjną i falują nią w górę i w dół.
5 dzieci i pani stoją na trawniku, trzymają chustę animacyjną i falują nią w górę i w dół.
2 dziewczynki trzymają chustę animacyjną na której znajduje się mała pomarańczowa piłka.