Witamy na stronie Tygrysków

Witamy na stronie naszej grupy. Jesteśmy wesołymi 4 i 5-latkami. Lubimy bawić się, śmiać i radośnie spędzać czas ze sobą oraz z naszymi Paniami. A bawią się i uczą z nami nauczycielka Pani Hania. Pani Marta uczy nas języka angielskiego.

Z Panią Hanią można kontaktować się wysyłając wiadomość mailową na poniższy adres:

Jest z nami również Pani Ela, która dba o naszą salę i przynosi nam pyszne posiłki z kuchni.

Na tej stronie pokazujemy, jak miło i ciekawie spędzamy czas w Przedszkolu. Prezentujemy tu też  ogłoszenia i ważne informacje dla rodziców.

Zabawy z ciastoliną

We wtorek 27 września zajęcia rozpoczęliśmy od dzikich densów z Biedronkami. Wspólnie razem tańczyliśmy i poruszaliśmy się do muzyki wraz z Akademią Lamy i Krokieta.  Następnie mieliśmy okazję polepić ciekawe kształty z ciastoliny. Bawiliśmy się przy tym doskonale.

Dzieci stoją przed monitorem i wykonują pozy, które są na nim wyświetlane.
Dzieci siedzą przy stole. Na stole znajdują się maty, foremki oraz pudełka z ciastoliną. Dzieci bawią się nimi i lepią.
Dziewczynka siedzi przy stole. Na stole znajdują się maty, foremki oraz pudełka z ciastoliną. Dziewczynka bawi się nimi i lepi.