Zamierzenia dyd.-wych.

Witamy na stronie Serdecznych Sarenek

Witamy na stronie naszej grupy. Jesteśmy przedszkolakami, mamy 3 i 4 lata. Lubimy bawić się, śmiać i radośnie spędzać czas ze sobą oraz z naszymi Paniami nauczycielkami. A bawią się i uczą z nami nauczycielki Pani Patrycja i Pani Agnieszka.

Z Paniami można kontaktować się wysyłając wiadomości mailowe na poniższe adresy:

Jest też z nami Pani Agnieszka, która pomaga nam we wszystkim, jeśli trzeba oraz druga Pani Agnieszka, która również nam pomaga oraz dba o naszą salę i przynosi nam pyszne posiłki z kuchni.

Wyprawka 3-4-latka

• podpisana kołderka/śpiworek o wymiarach (po złożeniu na pół) 140/65,
  • podpisana piżamka,
  • podpisany worek z kompletem ubrań na zmianę, w tym minimum 2 pary majteczek,
  • kapcie,
  • podpisany kubeczek na wodę do picia (który można wyparzać),
  • podpisana teczka tekturowa A4 na prace plastyczne.

Ponadto raz w miesiącu należy przynieść:

• 2 duże pudełka chusteczek higienicznych (tzw. "wyciąganych"),
  • 2 opakowania nawilżanego papieru toaletowego biodegradowalnego,
  • 2 opakowania ręczników papierowych zz.